9 grudnia, 2020 Czy da się przewidzieć efekt leczenia zmian naczyniowych? Czynniki wpływające na skuteczność leczenia teleangiektazji, rumienia, PWS i weneangiektazji laserem Cutera excel V+  

Webinar excel V+ CUTERA

Zapraszamy serdecznie na WEBINAR organizowany wspólnie z firmą Cutera. 
Poznaj czynniki wpływające na skuteczność leczenia teleangiektazji, rumienia, PWS i weneangiektazji laserem Cutera excel V+.

Link do rejestracji: https://www.cutera.co/drkwiek

Wykładowca: 

DR HAB. N. MED. BARTŁOMIEJ KWIEK

Z Kliniką Ambroziak związany jest od początku jej istnienia. Laseroterapią zajmuje się od ponad 15 lat. Na co dzień pracuje z laserem Cutera Excel V (od 2012 roku) i Cutera Excel V plus (od 2019 roku). Obecnie prowadzi badania nad laseroterapią z wykorzystaniem metod łączonych w leczeniu ostudy, trądziku, blizn trądzikowych i bielactwa. W 2019 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym za prace nad wykorzystaniem laseroterapii w leczeniu malformacji naczyniowych. Dwie prace z tego cyklu zostały przedstawione na okładkach wiodącego czasopisma medycyny laserowej: Lasers in Surgery and Medicine. Dr hab. n. med. Bartłomiej Kwiek, Prof. U. Ła. jest wieloletnim wykładowcą akademickim. Prowadził wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, Stomatologii, Farmacji i Podyplomowych Studiów Dermatologii Estetycznej. Od ukończenia I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w roku 2000 do 2020 był związany z Kliniką Dermatologiczną WUM, gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne i studia doktoranckie pod kierownictwem Prof. Andrzeja Langnera w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii. W 2004 roku odbył roczny staż w Klinice Dermatologicznej Uniwersytetu w Bonn pod kierownictwem Prof. Thomasa Biebera i Prof. Nataliji Novak w ramach Stypendium Otto Braun-Falco. Ponadto był stypendystą Euroderm Excellence (Stypenium Szkoleniowe w Rzymie w 2006 roku) i American Academy of Dermatology (Stypenium Szkoleniowe w Waszyngtonie w 2004 roku). Jest autorem ponad 50 publikacji naukowych z zakresu dermatologii (leczenie trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, chorób włosów) i dermatologii estetycznej oraz rozdziałów podręczników w języku polskim i angielskim. Jego prace publikowane w prestiżowych pismach polskich i obcojęzycznych, w tym także w najbardziej prestiżowym piśmie alergologicznym na świecie (Journal of Allergy and Clinical Immunology – organ stowarzyszenia Amerykańskiej Akademii Alergii, Astmy i Immunologii), za którą to pracę otrzymał Nagrodę Ministra Zdrowia. Jest członkiem European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venerology i Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii.